Ślub & Plener
ANETA I PAWEŁ
Ślub Anety i Pawła był jednym z tych, które na długo pozostają w pamięci. Aneta była absolutnie oszałamiająca tego dnia, zaś Paweł wyglądał jak „Ronaldo”. To był piękny, słoneczny dzień i to w połowie września. Wcześniej ustaliliśmy, że ich pierwsze spotkanie odbędzie się na tarasie porośniętym winoroślami, i choć z początku było widać w nich ogromne napięcie, to w momencie kiedy na siebie spojrzeli, to szczęście, te uśmiechy, pocałunek…cały stres poszedł w zapomnienie. A między nimi można było po prostu poczuć miłość!
Dziewczyny z Twój Dzień stworzyły błyskotliwe dekoracje w kościele, jak i na sali. DJ Mirek świetnie bawił towarzystwo do białego rana, natomiast Inferis zahipnotyzował gorącym pokazem. Przyznam, że po raz pierwszy na ślubie widziałam takie show – robi wrażenie!  

PLENER ŚLUBNY PUSTYNIA BŁĘDOWSKA

Kto z Was choć raz nie marzył o tym, by znaleźć się na pustyni? Piasek po horyzont, malownicze wydmy a do tego zachodzące słońce… widok jak z bajki. Pustynia Błędowska mnie oczarowała, jest malownicza i idealna do sesji zdjęciowej. Co prawda, zanim dotarliśmy na miejsce słońce zaczęło już zachodzić, ale udało się nam jeszcze wtopić w jego promienie.
Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM