Prawdziwa opowieść miłości
KLAUDIA & TOMEK
Klaudia i Tomek to bez wątpienia przesympatyczna para, nie wspominając, że razem wyglądają mega uroczo! Nie mogłabym prosić o piękniejszy dzień, aby uwiecznić miłość tych dwojga. Ich ślub, przysięga, na której popłynęły mi łzy… był po prostu doskonały pod każdym względem. Pełny pięknych szczegółów, począwszy od najdrobniejszych detali, po zjawiskową suknię, złote buty i hawajskie oczepiny. Absolutne szaleństwo ślubne.

PLENER ŚLUBNY SKALNE MIASTO

Ostatecznie na plener poślubny pojechaliśmy do Skalnego Miasta Adrspach w Czechach. Uwielbiam góry i sama zaproponowałam tą miejscówkę. Chcielibyście zobaczyć błysk w oku Klaudii jak zobaczyła gotycka bramę. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała i było trochę pochmurnie, ale za to bardzo klimatycznie. Góry, jaskinie czy też błękitne jeziorko same w sobie stanowią przepiękną scenerię. Zatem nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia galerii.

OD KLAUDII I TOMKA…

Dagmara przyciągnęła i oczarowała Nas swoją osobą na targach ślubnych! Przyciągnął Nas unikatowy wystrój stoiska, a Ona…jako osoba już zrobiła resztę! Z całego serca polecamy współpracę… Dafis Studio to nie tylko pełen profesjonalizm, doświadczenie, opanowanie, ciekawa wizja, ale przede wszystkim cudowna i ciepła osoba z indywidualnym podejściem do każdego! Jesteśmy mega szczęśliwi, że to właśnie Ty uwieczniłaś najpiękniejszy dzień Naszego życia i to dzięki Tobie każdy powrót do tych wspomnień będzie wyjątkowy! Dziękujemy z całego serca za piękna pamiątkę i mamy nadzieję, że to dopiero początek Naszej wspólnej przygody i uwiecznisz kolejne wyjątkowe chwile Naszego życia  Do zobaczenia !!  Klaudia i Tomek

Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM