Leśna historia
PAULINA I DAMIAN
Paulina miłośniczka roślin, Damian leśniczy. Myślę sobie Wow! Para leśnych ludzi. Podczas naszego wspólnego spotkania Paulina utwierdziła mnie, że jak do nich pojadę to mam wjechać w las, gdyż oni mieszkają w lesie. Faktycznie, blisko miasta, a w środku lasu, wkoło same góry. Ich uroczy mały domek, porośnięty bluszczem, wszędzie pełno kwiatów. Jestem pełna zachwytu i zaczynam robić zdjęcia, detale, przygotowania, wszędzie coś się dzieje. Uwielbiam te chwile, pełne napięcia i krzątania. Uwierzcie mi, to kopalnia zachwycających i emocjonujących kadrów.

FIRST LOOK

Nadszedł czas na pierwsze spotkanie. Damian czeka w ogrodzie na swoją piękną wybrankę, Paulina wychodzi z domu. Widzą się po raz pierwszy tego dnia kiedy przyrzekną sobie miłość do końca życia. To niezwykle wzruszająca chwila, prawda?
Ceremonia przebiegła bardzo wzruszająco. Zaś kiedy dotarliśmy na salę, osłupiałam widząc dekoracje w wykonaniu Anety z hohahe.

LEŚNY MOTYW PRZEWODNI

Oczywiście nie mogło być inaczej. Sala była udekorowana w paprocie, mech, szyszki, plastry drzew oraz poroża. Na stołach zamiast flakonów postawiono zielone buteleczki z delikatnymi kwiatuszkami. Bukiet i butonierka także nawiązywały  do leśnego motywu. Naturalne drewno, zieleń i biel wspaniale ze sobą współgrały.
Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM